Dostawa

Bezpieczeństwo dostawy jest dla nas kluczowym elementem udanych zakupów, dlatego w celu zapewnienia najwyższej jakości usług, współpracujemy wyłącznie z firmami o najlepszej renomie i doświadczeniu. Przesyłkę kurierską oferujemy Państwu w cenie 28 zł. Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł brutto, przesyłka jest całkowicie bezpłatna.

Realizujemy przesyłki paczkowe za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, która jest liderem w dziedzinie logistyki i gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę. Natomiast przesyłki paletowe realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej Schenker, która specjalizuje się w dostawach paletowych i oferuje pełne rozwiązania logistyczne.

Standardowy czas dostawy przesyłki wynosi 24 godziny od momentu nadania, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu szybkie i sprawne dostarczanie zamówionych produktów. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu w bezpieczeństwo dostawy, będą Państwo zadowoleni z doświadczenia zakupów w sklepie Więcej Światła.

Możliwy jest także odbiór osobisty zamówienia w salonie stacjonarnym przy ulicy Szuwarowej 1 w Krakowie (po wcześniejszym umówieniu z przedstawicielem firmy).

Standardowy czas realizacji zamówienia w przypadku towarów dostępnych w magazynie w Polsce wynosi do 5 dni roboczych.

W przypadku zamówień niestandardowych, tj. o wartości przekraczającej 30.000 zł netto czas realizacji zamówienia ustalany jest każdorazowo indywidualnie.

Przesyłki międzynarodowe realizujemy tylko i wyłącznie na terenie Unii Europejskiej za pośrednictwem firm kurierskich UPS oraz Schenker. Ceny dostawy są uzależnione od miejsca dostawy oraz wielkości paczki i są ustalane indywidualnie.