O nas

Świeć jasno z Więcej Światła
Witaj na stronie sklepu internetowego Więcej Światła, specjalizującego się w sprzedaży oświetlenia dekoracyjnego. Nasza pasja do światła i designu daje nam możliwość oferowania  Państwu szerokiego wyboru produktów, które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego klimatu we wnętrzach. Nasz nowo otwarty sklep internetowy to część doświadczonej na rynku oświetlenia firmy Elstead Lighting, która z sukcesem funkcjonuje na rynkach europejskich.
Oświeć swój dom, ożyw swój styl
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dbają o każdy szczegół i dostarczają produkty najwyższej jakości. Nasz sklep internetowy jest zaopatrzony w różnorodne modele lamp, żyrandoli, kinkietów i innych akcesoriów oświetleniowych, które pozwolą na stworzenie wyjątkowego klimatu w każdym pomieszczeniu. Znajdziesz u nas wyjątkowe marki z najwyższej półki takie jak Quoizel, Feiss, Kichler i Elstead Lighting.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do projektantów wnętrz oraz architektów. Dzięki temu, że stale rozszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.